Nasz Parafianin - Kapłanem!

23.5 2015 Bartosz Majchrzak z Krzeczyna uroczyście przyjął święcenia prezbiteratu w sobotę 23 maja 2015r. w kościele pw. Michała Archanioła we Wrocławiu z rąk J.E. Ks. Bpa Łukasza Buzuna.Bartosz należy do Zgromadzenia Salezjańskiego, ukończył 9-cio letnie studia filozoficzno-teologiczne w Krakowie i Lądzie, praktyki odbywał w Twardogórze i we Wrocławiu.  Na to wielkie wydzrzenie przybyła grupa kilkudziesięciu naszych parafian. A w niedzielę 24 maja odbyła się w Krzeczynie Msza św. Prymicyjna Ks. Bartosza. Naszemu Parafianinowi-Księdzu Bartoszowi życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i życzliwości ludzi. Niech Pan Bóg Cię poprowadzi!