Dary dla Pobiednej

29.12 2018  Tradycyjnie w okresie Bożonarodzeniowym nasza parafia spieszy z pomocą dla Matek z Dziećmi przebywającymi w Pobiednej. Trwające od kilku tygodni zbiórki potrzebnych dla Podopiecznych Ośrodka artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, wyposażenia domu oraz słodyczy i zabawek, których nie mogło zabraknąć, zostały przewiezione 29 grudnia wieczorem do Pobiednej.

Na miejscu nasi wysłannicy zostali powitani z radością! Wszyscy chętnie nosili podarunki do domu, a po ciężkiej pracy przyszedł czas na kawę i ciasto. Poznaliśmy również "przyziemne marzenia" Mam: remont kuchni i jadalni...

Wszystkie Panie i ich Pociechy z Pobiednej dziękują całej naszej wspólnocie za okazaną Miłość!

Szczególne podziekowania należą się dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Krzeczynie, które pod kierunkiem Wychowawców i Dyrekcji Szkoły, bardzo ofiarnie odpowiedziały na apel o pomoc. Była to szczególna leksja miłości, solidarności i patriotyzmu!

D.H.